بسم الله الرحمن الرحيم
My.Delbar.ir
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است. یکی از اهداف اصلی دلبر عرضه محصولات مرغوب برای رقابت در بازار است ، کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی دلبر از جدیدترين و با کیفیت ترین کالاهای موجود تهیه میشوند . به دلیل ارسال محصولات به سراسر ایران و جلوگیری بروز از هرگونه حادثه برای مرسولات شما ، محصولات دلبر در بسته بندی اختصاصی و کاملا ضد ضربه بسته بندی میشوند و علاوه بر بسته بندی شرکت سازنده ، در چند لایه محافظتی قرار گرفته و شامل بیمه میباشند . لازم به ذكر است فروشگاه اینترنتی دلبر رسما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.
http://www.delbar.ir/prod-69.html http://www.delbar.ir/prod-66.html http://www.delbar.ir/prod-77.html http://www.delbar.ir/prod-71.html

آموزش كسب درآمد

آموزش كسب درآمد آموزش كسب درآمد آموزش كسب درآمد  قيمت اين كالا تا پایان سال معتبر است - ماليات اين كالا صفر ميباشد

http://www.delbar.ir/up%20cover/1%208/kasb-daramad.jpg

شماره مجوز: 155/82047

بهترین و جدیدترین روش كسب درآمد در منزل - صد در صد عملی بدون نیاز به تخصص...

ما همه مراحل كار را به سادگی در یك سی دی به شما توضیح داده ایم و شما از روز اول خرید این سی دی میتوایند كسب درآمد كنید . دقیقا از همان روز اول . فقط كافیست كار كردن با ویندوز + وصل شدن به اینترنت را بلد باشید . اگر تونسته اید وارد سایت دلبر بشین پس صد در صد دو گزینه بالا رو یاد دارید پس فکر نکنید چیز پیچیده ای هست به هیچ وجه اینطور نیست...

شما با بکارگیری آموزشهای این سی دی به سادگی می توانید خود را بعد مدتی در بین ثروتمندان ببینید.

فرصتی بی نظیر كسب درآمد برای همه بخصوص  مادران كه در كنار فرزندان خود در خانه ، كسب درآمد كنند... 

آیا باید باور كرد ؟ امروز احساس میكنم پس از تولید این مجموعه كامل و بی نظیر سخت ترین كار من آن است كه به كسانی كه به درآمد نیاز دارند به قبولانم كه این یك بازی و یا یك قرعه كشی یا جایزه و شانس طلایی و ثروت باد آورده و... نیست كه بیاید پول بدهید و منتظر بنشینید تا یك روز پول ها از آسمان بر شما ببارد – ذهن خسته مردم از این جور چیزها ، كه هر روز در جامعه با بمباران تبلیغاتی آن روبرویم كار مرا كمی مشكل كرده است  . این یك فرصت شغلی است . كسانی كه این فرصت را به شما میدهند در ازاء كاری كه شما برایشان انجام میدهد ده برابر آن چیزی كه به شما حقوق میدهند سود كسب میكنند ...

میخواهم خیلی خلاصه و مفید در همین ابتدا بگویم قضیه چیست و قالش را بكنم و بعد اگر مایل بودید ادامه مطلب را بخوانید...

 

در این كار چهار طرف نقش دارد 1 – یك شركت تجاری كه میخواهد كالایش را بفروش مثلا سامسونگ را فرض كنید  2- یك شركت تبلیغاتی بین المللی كه قرار است محصولات جدید سامسونگ را معرفی كند یا برای سایت سامسونگ بازدید كننده بفرستد 3 – بازدید كنندگانی كه بطور طبیعی تبلیغات سامسنگ را میبینند به سایت سامسونگ میروند یاایمیلهای تبلیغاتی كه حاوی جدیدترین محصولات این شركت است را میخوانند . و 4 – شما ... و این شما را فقط شركت تبلیغاتی میشناسد . شما با او طرفید . شما نیز بر اساس دستور العمل شركت تبلیغاتی هر روز هرجایی كه آن شركت تبلیغاتی به لیست روزانه شما میفرستد كلیك میكنید یا ایمیل های دریافتی از این شركت را باز میكنید ( كار شما فقط همین است و در ازاء همین حقوق میگیرید )

 

صدها شركت تجاری بزرگ در جهان وجود دارد – هزاران هزار بیزنس پر درآمد در جهان هست كه هركدام به نوعی به مشتری نیاز دارند . این شكرتهای تجاری و بیزنسها برای جذب مشتری به تبلیغات در سراسر جهان نیاز دارند هرچند كه هر بیزنسی گاها بازار مشخصی را هدف قرار میدهد .  شركت ها ی تبلیغاتی هم هدفشان آن است كه برای شركت های تجاری تبلیغات گسترده تری انجام دهند و مشتری بیشتری جذب كنند . اینترنت بزرگترین بازار امروز جهان است كه در آن همه چیز خرید و فروش میشود ( لطفا نترسید و ادامه مطلب را بخوانید قرار نیست شما برای شركت های بزرگ تجاری بازار یابی كنید – كار روزانه شما فقط كلیك كردن است )

 

بازار تبلیغات تنها بازار بی نهایت جهان است . شركتهای تبلیغاتی شدید ترین رقابت را در بین همه بیزینسها برای جذب مشتری دارند . شركت های تبلیغاتی بزرگ از هر روشی برای بالابردن تعداد بازدید از تبلیغات و از صحنه بیرون كردن رقیبانشان استفاده میكنند . در گذشته تبلیغات در تلویزیون یا روزنامه ها حرف اول را میزد . اما كسی نمیتوانست دقیقا مشخص كند چه كسانی چقدر به این تبلیغ توجه كرده اند و فقط تعداد مشتریان تاثیر تبلیغ را نشان میداد . در حال حاضر با آغاز عصر تجارت الكترونیك تبلیغات قابل پی گیری است و دقیقا میتوان بر اساس تعداد كلیك بیننده هر تبلیغ را تخمین زد . شما با شركتهای تبلیغاتی كه ما به شما معرفی میكنیم همكاری میكنید و به طور خلاصه پس از پركردن چند فرم كه ما در این سی دی دقیقا به صورت فارسی به شما پر كردن آنها را یاد داده ایم فقط كارتان میشود باز كردن ایمیل هایی كه به ایملتان می آید یا كلیك كردن به روی آدرسهایی كه به طور روزانه برای شما ارسال میشود . شما در روز هرچقدر كار كنید بیشتر حقوق میگیرید و هر وقت دلتان خواست هم میتوانید كار را تعطیل كنید .
مراحل کار به صورت خلاصه به شرح زیر است : 

1.   ساختن Email به روشی که در CD آموزش داده شده

 

2.   افتتاح یک حساب بانکی در معتبرترین بانک اینترنتی جهانی به روش آموزش داده شده (در کمتر از 3 دقیقه) و برای اینکار نیازی به واریز پول هم ندارید که پس از کسب درآمد , پولهای داخل این حساب براحتی به هر حساب ریالی قابل انتقال است.

 

3.   باز كردن یك حساب ارزی در یكی از بانكهای داخلی

 

4.   یادگیری لغات تخصصی (حدود 30 لغت)

 

5.   عضو شدن در یک یا چند سایت پیشنهاد شده در CD (عضویت همزمان در چند سایت امکان پذیر است)

 

6.   پیگیری دقیق دستورالعملهای کسب درآمد

 

7.   انتقال وجوه کسب شده به بانک اینترنتی

 

8.   فروش و یا انتقال پولها به حساب خودتان در یکی از بانکهای داخل کشور

 

9.   انجام مراحل 5 و 6 و 7 برای کسب درآمد بیشتر

 

تیم پشتیبانی ما در همه این مراحل لحظه به لحظه با شما همراهند تا به

شما بقبولانیم كه این درآمد واقعا در فاصله چند كلیك امكان پذیر است 

 

آیا این یك چیز جدید است ؟ این سی دی در ایران كاملا جدید است . هرچند پیش از این بوده اند كسانی كه در مقالاتی سعی كرده اند مقداری از این كار یا باز كردن یك حساب اینترنتی را آموزش دهند اما به علت پراكنده بودن مطالب و بیان تخصصی آنها هیچگاه در جامعه ایرانی جدی گرفته نشد در حالی كه این كار فوق العاده ساده و سود آور است و مثلا در هند كاملا جا افتاده و زنان هندی كه به كامپیوتر دسترسی دارند طبق خبری كه چندی پیش در روزنامه ایران چاپ شد به راحتی در ایام فراقت به این كار مشغولند و متوسط ماهی 300 دلار درآمد كسب میكنند . مشابه این سی دی كه اولین بار در ایران توسط ما بصورت جامع ارائه میشود قبلا در كشور هند آمد و همین محصول بود كه باعث شد به ناگاه سیل عظیمی از بیكاران هند از اینترنت كسب درآمد كنند . درآمدی بسیار بیش از انتظارشان

 

 

حداكثر میزان درآمد چقدر است ؟ شاید دقیق نشود حداكثری بدست آورد . بر روی كاغذ و با توجه بر روشهایی كه در بعضی سایتها  تبلیغاتی توصیه شده است گاهی تا ماهی 15 میلیون تومان اما چیزی كه من خود دیده ام در بین كسانی كه مرا در ساختن این محصول كمك كرده اند و خود بیش از یك سال سابقه در استفاده از این روش دارند در حال حاضر به راحتی در ماه بیش از یك تا سه تومان به حسابشان واریز میشود . جالب آنكه اینان در حال حاضر كمتر از روزی یك ساعت وقت برای اینكار میگزارند زیرا به اندازه كافی زیر مجومعه دارند و درآمد اصلیشان از طریق زیر مجموعه است . باز هم تاكید میكنم شما بدون آنكه بخواهید كارمند جدیدی غیر از خود را به سایتهای تبلیغاتی معرفی كنید باز از كلیك اول پول ردیافت خواهید كرد و اگر تنها با نصفی از سایتهایی كه ما در سی دی معرفی كردیم كار كنید و روز  فقط 4  ساعت برای این كار بگزارید و هیچ زیر مجموعه ای هم نداشته باشید ماه اول ۲60 هزار تومان درآمد خواهید داشت . اما باور كنید در این كار بخاطر جذابیت و اینكه هیچ هزینه ای را نباید پرداخت كنید و آنكه از روز اول صاحب حقوق خواهید بود خیلی زود در بین دوست و آشنا زیر مجموعه پیدا خواهد كرد كه ضمن دریافت حقوق توسط ایشان چند درصدی از حقوق آنان نیز به شما پرداخت میشود...


و اما حرف آخر

به تمام دانش آموزان , دانشجویان , تجار و كسبه , معلمین و استادان, خانم های خانه دار و افراد بیكار و یا كم درآمد خرید این بسته ارزشمند و پر سود رو سفارش میكنم.

اگر شما پدر و یا مادری هستید دلسوز

به فكر آینده بچه هایتان باشید و نگذارید روزانه چند ساعت وقت خود را صرف چت كردن و یا دیدن سایت های غیر اخلاقی كنند.با این بسته میتوانید آینده شغلی فرزندتان رو تامین كنید.

 

ما در جایی از این سی دی به شما یاد میدهیم چطور در سایتی عضو شوید و بلافاصله بعد از عضو شدن 8 دلار دریافت كنید

خوبی این روش آن است كه خودتان رییس خودتان هستید – روشهای موجود در این سی دی فوق العاده قابل توسعه است و هر ماه درآمد شما افزایش میابد . – این سی دی فوق العاده جامع و كامل است و همه چیز حتی ساختن ایمیل را هم آموزش داده است تا شما فقط با اندكی آشنایی با ویندوز بتوانید از آن استفاده كنید – همین الان حركت به سوی افزایش ثروت و استفاده مفید از اینترنت را آغاز كنید.

 

قیمت : 60000 ریال

این قیمت تا پایان سال معتبر است

مالیات كالا صفر می باشد

آخریــن اخبار فروشگاه
پیگیــری سفارشـــات
تمـــاس سریـع ، پشتیبانــی
جهت پیگیری محصول خرید اینترنتی خود کد پیگیری که پس از سفارش در اختیار شما قرار داده شده است را در فیلد زیر وارد نمایید .
در ورود اطلاعات دقت لازم را مبذول نمایید .
کد پیگیری محصول :
جهت ارتباط با مدیریت و پشتیبانی فروشگاه دلبر ، فرم زیر را پر کرده و برای بررسی و دریافت پشتیبانی ارسال نمایید .
نام و نام خانوادگی :